About me


Życie nie jest łatwe, zwłaszcza kiedy jest się nastolatką. Świat nieustannie się zmienia, tak jak ludzie, którzy stale obrastają w nowe przeżycia, doświadczenia. Dlatego założyłam tego bloga, aby dzielić się z Wami moimi emocjami dnia codziennego.
Razem odkryjemy, jak być szczęśliwym, zdrowym, spełnionym człowiekiem, mimo, że droga do tego spełnienia nie będzie usłana różami. 

Moja blogowa pasja:  To jest mój blog. Nie pierwszy, nie ostatni.
Blogować chciałam odkąd pamiętam, bo tak na prawdę dzielenie się z kimś swoimi myślami, emocjami, tym co się przeżyło, to niezwykłe, nie? I tak moje małe marzenie stało się rzeczywistością z dniem 19 kwietnia 2013 roku o 15:22. Obecny blog powstał 10 października 2014 roku.
Oto jestem.

Ja:  16 letnia dziewczyna, która marzy o życiowym spełnieniu. Nie boi się wyzwań, mówi to, co myśli (a raczej pisze), ciągle szuka przygód i szczęścia.
Podróże i dobre studia to moje marzenie, a rozwijanie swoich pasji- plany, które mogą się kiedyś spełnić. Może jestem dziwna, ale nie przeszkadza mi to wcale.

Miłośniczka Demi Lovato , Ellie Goulding, Vanessy Hudgens , Beyonce, Girlsbandów,  Dylana O'Brien , Keiry Knightley, Kate Winslet i wielu innych!

Zakochana po uszy w The Neighbourhood, Artic Monkeys, The 1975, The Kooks, Bring me the horizon, Coldplay, Florence and the machine, Imagine Dragons, The offspring, HEY, Dezerterze i wielu wielu innych..

Moje motto życiowe: Gdy twe serce przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.NIE BÓJ SIĘ BYĆ INNY
NIE BÓJ SIĘ BYĆ SOBĄ
FEMINIZM
PACYFIZM
ANARCHIA
WOLNOŚĆ
NIEZALEŻNOŚĆ
SZCZĘŚCIE
MIŁOŚĆ
NADZIEJA


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

UWAGA!
Nie bawię się w obs=obs!
Sprawdzam wszystkie komentarze, te z notką 'wpadnij do mnie' 'super post, zapraszam do mnie' nie będą zatwierdzane!
Po za tym dziękuję za każdy sensowny komentarz! :)

Copyright © 2014 Lipcowa , Blogger